FISKERULLE, Ambassadeur 8500, 1970-tal.

435188. FISKERULLE, Ambassadeur 8500, 1970-tal.

Spinnrulle med frikopplingsbar spole.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 189