GUSTAF HELLSING. OLJA PÅ PANNÅ, signerad.

4351866. GUSTAF HELLSING. OLJA PÅ PANNÅ, signerad.

Bildmått 46,5 x 55 cm.
Rammått 58,5 x 68 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 46,5 x 55 cm.
Rammått 58,5 x 68 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 282