Taklampa Cocoon, 1960-tal.

Taklampa Cocoon, 1960-tal.
4351617. Taklampa Cocoon, 1960-tal.

Taklampa ”Cocoon” från 1960-talet. Lampskärmsram i metall klädd i glasfibertyg.
Höjd 22 cm diameter 48 cm.

tecken på slitage. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm diameter 48 cm.

Antal besök: 429