TRÄDGÅRDSGRUPP, Jugend, tidigt 1900.

4351554. TRÄDGÅRDSGRUPP, Jugend, tidigt 1900.

Järnsmide.
2 stolar, höjd 88 cm, bredd 39 cm
1 karmstol, höjd 77 cm, bredd 56 cm
1 soffa, höjd 80 cm, längd 100 cm
1 bord, höjd 69 cm, längd 91 cm, bredd 61 cm.

Slitage, rost, färgbortfall, förekommer skador/brott på bord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Järnsmide.

Antal besök: 965