4351501. PATRICK VON KALKREUTH (1892-1970). havsurfa.
Patrick von Kalkreuth (1892-1970), havsurf, olja på duk, 71 cm x 100 cm arbetsstorlek, 82,5 x 114,5 cm ramstorlek, signerad.
kräver minimal rengöring, duk med bucklor och hål, ram skadad, ytliga repor.