Harald Sallberg, numrerad 16/30 samt signerad. Rammått 51,5x71,5 cm
Axel Österberg, signerad, rammått 51,5x71,5 cm
Axel Tallberg, signerad, Rammått 54x45 cm.
Ej examinerade ur ram.
Ej examinerade ur ram.