ETSNINGAR, 3 stycken.

ETSNINGAR, 3 stycken.
4351481. ETSNINGAR, 3 stycken.

Harald Sallberg, numrerad 16/30 samt signerad. Rammått 51,5x71,5 cm
Axel Österberg, signerad, rammått 51,5x71,5 cm
Axel Tallberg, signerad, Rammått 54x45 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 194