OKÄND KONSTNÄR. OLJA, på duk, osignerad.

4351434. OKÄND KONSTNÄR. OLJA, på duk, osignerad.

ramstorlek:
höjd 50 cm, bredd 59 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ramstorlek:
höjd 50 cm, bredd 59 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 129