SELTERGLAS, 6 st samt KARAFF, Orrefors.

4351412. SELTERGLAS, 6 st samt KARAFF, Orrefors.

6 glas, höjd ca 8 cm
Karaff, signerad och numrerad Orrefors D 3624 831, höjd ca 27 cm.

Karaff invändig beläggning
Glas, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 glas, höjd ca 8 cm

Karaff invändig beläggning
Glas, smärre slitage.

Antal besök: 325