TAKLAMPA, 1930-tal.

TAKLAMPA, 1930-tal.
4351259. TAKLAMPA, 1930-tal.

Takfäste av metall. Kupa av opalglas. Diameter 30, höjd 34 cm.

Ytslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
4351259. TAKLAMPA, 1930-tal.

Antal besök: 136