MÖBELGRUPP, 4 delar, 1900-talets första hälft.

435110. MÖBELGRUPP, 4 delar, 1900-talets första hälft.

Skrivbord med uppsats, höjd 118 cm, längd 84 cm, bredd 58 cm. Stol med sits i rutigt tyg. Soffa med sits i rutigt tyg. Bord, skivans mått 90 x 49 cm, höjd 68 cm.

Bruksslitage. Senare bemålning. Fläckar samt färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 239