Franskt stålrör soffbord, 1970-tal.

4350988. Franskt stålrör soffbord, 1970-tal.

Franskt stålrör soffbord, 1970-tal, förkromad ram med glasskiva (lös),
Mått ca 43 cm, diameter 98,5 cm.

Åldersanpassat skick med tecken på slitage, delvis blixtrost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 345