SÄNGBORD, ett par, 1940/50-tal.

4350905. SÄNGBORD, ett par, 1940/50-tal.

Fanerade med bl a alm, lådfronter med intarsiadekor. Höjd 56, bredd 42, djup 35 cm.

Bruksslitage. Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fanerskador.

Antal besök: 401