STOLAR, 6 st, Farstrup, Danmark, 1900-talets andra hälft.

4350698. STOLAR, 6 st, Farstrup, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd ca 77 cm.
Sitthöjd ca 46 cm.
Djup ca 40 cm.
Bredd ca 45 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 77 cm.
Sitthöjd ca 46 cm.
Djup ca 40 cm.
Bredd ca 45 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 190