BUTLERSTRAY, England, 1900-tal.

435068. BUTLERSTRAY, England, 1900-tal.

Längd 118, bredd 89, höjd 56 cm.

Slitage, ett gångjärn med skador, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 318