BESTICK, nysilver, GAB, 1900-tal.

435064. BESTICK, nysilver, GAB, 1900-tal.

12 matknivar (24,5 cm), 6 matgafflar (21 cm) och 6 matskedar (21 cm) modell Ingrid.
Samt också gräddkanna, smörkniv, ostkniv, teskedar, sockertång och ett par salladsbestick.

Bruks och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och åldersslitage.

Antal besök: 690