1 st brosch med pärla, 18K guld
Stämplad 18K
Längd ca 5 cm
1 st slipsnål, 18K guld
Stämplad 18K
Längd ca 6 cm
Total vikt ca 3,54 gram.
Ytslitage. Slipsnålshuvud med märken.
Stämplad 18K
Längd ca 5 cm
1 st slipsnål, 18K guld
Stämplad 18K
Längd ca 6 cm
Total vikt ca 3,54 gram.