BROSCH OCH SLIPSNÅL, 18K guld.

4350635. BROSCH OCH SLIPSNÅL, 18K guld.

1 st brosch med pärla, 18K guld
Stämplad 18K
Längd ca 5 cm

1 st slipsnål, 18K guld
Stämplad 18K
Längd ca 6 cm

Total vikt ca 3,54 gram.

Ytslitage. Slipsnålshuvud med märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 18K
Längd ca 5 cm

1 st slipsnål, 18K guld
Stämplad 18K
Längd ca 6 cm

Total vikt ca 3,54 gram.

Antal besök: 238