SLAGBORD, fur, 1800-tal.

SLAGBORD, fur, 1800-tal.
435058. SLAGBORD, fur, 1800-tal.

Längd 41-171, bredd 103, höjd 74 cm.

Slitage och skdaor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skdaor.

Antal besök: 598