SPEGEL, guldfärgad, 1900-tal.

SPEGEL, guldfärgad, 1900-tal.
4350556. SPEGEL, guldfärgad, 1900-tal.

Facettslipat spegelglas.
Höjd ca 108 cm.
Bredd ca 45 cm.

Bruksslitage, ytsmuts, sprickor i träramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Facettslipat spegelglas.
Höjd ca 108 cm.
Bredd ca 45 cm.

Antal besök: 155