TAKKRONA, malm 1900-tal.

TAKKRONA, malm 1900-tal.
4350520. TAKKRONA, malm 1900-tal.

Höjd 69 cm, diameter ca 68 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Endast en länk i kedjan. plaströr kring lampor missfärgade samt småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 113