SERVISDELAR, 4 st, "Grön Anna", Rörstrand.

4350517. SERVISDELAR, 4 st, "Grön Anna", Rörstrand.

Såskanna höjd 8 cm
Skålar 2 st diameter 18 cm
Serveringsfat storlek ca 33 x 25 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Såskanna höjd 8 cm
Skålar 2 st diameter 18 cm

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 160