VÄGGSKÅP med hylla.1800-tal.

VÄGGSKÅP med hylla.1800-tal.
43504. VÄGGSKÅP med hylla.1800-tal.

Hörnplacerat skåp där underdelen gått förlorad. Originalmålning Västergötland.Längd 82, bredd 38, höjd 82 cm.

Spricka i skivan, för övrigt naturligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 202