DISPLAY, Patek Philippe, 1900-talets slut.

4350412. DISPLAY, Patek Philippe, 1900-talets slut.

Med belysning. Bredd ca 39,5 cm, djup 31,5 cm, höjd 69 cm.

Slitage. Märken. Dekorbortfall. Nyckel saknas. Belysning ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 670