WEIMAR TYSK PORSLINSLOCK BURK.

4350326. WEIMAR TYSK PORSLINSLOCK BURK.

En klotformad burk med lock, målad med rosa och gula band och med ett trappat lock med förgylld finial. Tryckta märken till basen. 15,5 cm hög.

bra skick, lite slitage på fötterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 112