DKW, emaljskylt, 1900-talets första hälft.

4350265. DKW, emaljskylt, 1900-talets första hälft.

"DKW - Auto Union Service"

60 x 88 cm

Visning: Digital
Köparprovision:
Kategori Motorcyklar, Bilar och Mopeder: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.

Emeljbortfall vid infästningshål.
Mindre skador och slitage.

Tema

Sommar på två, tre eller fyra hjul

Gör en kostnadsfri värdering!

"DKW - Auto Union Service"

60 x 88 cm

Visning: Digital
Köparprovision:
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Mindre skador och slitage.

Tema

Antal besök: 438