"DKW - Auto Union Service"
60 x 88 cm
Visning: Digital
Köparprovision:
Kategori Motorcyklar, Bilar och Mopeder: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK
Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.
Emeljbortfall vid infästningshål.
Mindre skador och slitage.