WOLDEMAR TANK (1903-1997). Flöjtspelaren.

4350222. WOLDEMAR TANK (1903-1997). Flöjtspelaren.

Blandteknik på papper, 31 x 22 cm, inklusive ram 52 x 42 cm. Signerad och daterad W. Tank 78.

Ej examinerad ur ram. Något vågigt papper, i tillsynes god kondition.

För frågor och mer utförlig konditionsrapport vänligen kontakta jonas.malmberg@auktionsverket.com.

Tema

Across The Baltic Sea

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Across The Baltic Sea

Antal besök: 709