4350222. WOLDEMAR TANK (1903-1997). Flöjtspelaren.
Blandteknik på papper, 31 x 22 cm, inklusive ram 52 x 42 cm. Signerad och daterad W. Tank 78.
Ej examinerad ur ram. Något vågigt papper, i tillsynes god kondition.
För frågor och mer utförlig konditionsrapport vänligen kontakta jonas.malmberg@auktionsverket.com.
Across The Baltic Sea