BYRÅ, 1800-talets, andra hälft.

4350203. BYRÅ, 1800-talets, andra hälft.

Fanerad med valnöt och valnötsrot.
Höjd ca 100 cm.
Bredd ca 104 cm.
Djup ca 48 cm.

Åldesslitage, 1 fot lös. Nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 100 cm.
Bredd ca 104 cm.
Djup ca 48 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 247