SOFF-/KLAFFBORD, mahogny/bok, 1900-tal.

4350176. SOFF-/KLAFFBORD, mahogny/bok, 1900-tal.

Höjd ca 55, längd ca 90, bredd ca 47, samt två uppfällbara klaffar á 17cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Repor och märken. Skiva med brännmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 207