TAKLAMPA, fartygsmodell, koppar, samtida.

4350097. TAKLAMPA, fartygsmodell, koppar, samtida.

Höjd exkl. kedja ca 50, diameter ca 45cm.
Höjd inkl. kedja ca 150cm.
1 ljuspunkt.

Ytslitage. Repor. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. kedja ca 150cm.
1 ljuspunkt.

Antal besök: 220