RENE LALIQUE TALLRIK - CHEVRE.

4350096. RENE LALIQUE TALLRIK - CHEVRE.

Ett lalique klart glasfat monterat med en get med blå färgning, etsat märke på vasen ”R Lalique”. 11cms till 8cms.

små hack i kanterna på basen och några repor och slitage på basen.

Tema

20th Century Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

20th Century Art & Design

Antal besök: 598