LJUSSTAKAR, ett par, 1920/30-tal.

4350030. LJUSSTAKAR, ett par, 1920/30-tal.

Mörkbonad björk. Vriden fot. Höjd 61 cm. För ljus med diameter ca 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Adress

Boplatsgatan 10
213 76 Malmö
Sverige

Placering
Vägg 8
Antal besök: 188