LEIF PERSSON. Moské Rodos, olja på pannå, signerad och daterad 66.

435002. LEIF PERSSON. Moské Rodos, olja på pannå, signerad och daterad 66.

32 x 40 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 573