FÄLLBORD, 1800-tal.

FÄLLBORD, 1800-tal.
4350022. FÄLLBORD, 1800-tal.

Skiva i fanerad rot, höjd ca 71, 84 x 84 cm.

Slitage, märken / fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4350022. FÄLLBORD, 1800-tal.

Slitage, märken / fläckar.

Antal besök: 156