BAJONETTER, 2 st, sverige, 1900-tal.

434981. BAJONETTER, 2 st, sverige, 1900-tal.

Total längd 35 cm samt 48 cm.

Rostangripna, skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 35 cm samt 48 cm.

Antal besök: 507