BRICKBORD, rokokostil, Upsala Ekeby.

4349726. BRICKBORD, rokokostil, Upsala Ekeby.

Bemålad keramikskiva.
Höjd 71 cm
Bredd 83 cm
Djup 53 cm.

Bruksslitage. Keramikskiva med glasyrkrackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad keramikskiva.
Höjd 71 cm
Bredd 83 cm
Djup 53 cm.

Antal besök: 211