SKRIN, silver, Tyskland, svenska kontrollstämplar.

4349695. SKRIN, silver, Tyskland, svenska kontrollstämplar.

Inredning i cederträ, höjd ca 4,5, 18x12 cm, vikt inkl inredning ca 356 g.

Med gravyr (locket), bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med gravyr (locket), bucklor.

Antal besök: 162