TEKANNA, mässing, 1800-tal.

TEKANNA, mässing, 1800-tal.
4349660. TEKANNA, mässing, 1800-tal.

Höjd ca 18 cm
Längd 22 cm.

Bruksslitage, småbucklor, knopp något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18 cm
Längd 22 cm.

Antal besök: 193