FRITZ LINDSTRÖM. Akvarell.

FRITZ LINDSTRÖM. Akvarell.
434957. FRITZ LINDSTRÖM. Akvarell.

Skeppsholmen. Signerad och daterad 1918. 24x34 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 574