OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Göteborgsmotiv, krita på papper, signerad.

4349369. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Göteborgsmotiv, krita på papper, signerad.

Otydlig signatur. Mått 28x40 cm (51x71 cm).

Smuts innanför ramen. Bruksslitage. Ramen något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 158