DÖRR med emaljskylt, 1900-talets första hälft.

434925. DÖRR med emaljskylt, 1900-talets första hälft.

Med emaljskylt "Alfa-Laval". Dörrens mått ca 187 x 77 cm.

Slitage, skador, maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, maskstungen.

Antal besök: 725