DOCKVAGN, 1900-tal.

DOCKVAGN, 1900-tal.
4349186. DOCKVAGN, 1900-tal.

handtagets höjd 67 cm, längd 80 cm.

hjul är löst, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4349186. DOCKVAGN, 1900-tal.

hjul är löst, bruksslitage.

Antal besök: 144