TIDNINGSSTÄLL, 2 delar, 1950-tal.

4349129. TIDNINGSSTÄLL, 2 delar, 1950-tal.

Mått ca 38x38x26 cm
Väggställ ca 55x33x6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 38x38x26 cm
Väggställ ca 55x33x6 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 138