GUNNAR BORG. Vaser, 2 stycken, stengods, signerade.

4348976. GUNNAR BORG. Vaser, 2 stycken, stengods, signerade.

Höjd 20-22, diameter 2-10 cm.

Smärre bruksslitage, tillverkningsdefekt i glasyren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20-22, diameter 2-10 cm.

Antal besök: 145