SNIDADE TRÄFIGURER, 3 st, monogramsignerade, 1900-tal.

4348973. SNIDADE TRÄFIGURER, 3 st, monogramsignerade, 1900-tal.

Höjd gubbar 26-35,5 cm.
Häst med vagn längd 40, höjd 13,5.

Bruksskick
Häst med trasigt ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd gubbar 26-35,5 cm.

Bruksskick
Häst med trasigt ben.

Antal besök: 273