WEEKEND- & HANDVÄSKA, läder, 1900-tal.

4348906. WEEKEND- & HANDVÄSKA, läder, 1900-tal.

Längd ca 28-70 cm. Höjd ca 23-40 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 177