ASTRI BERGMAN-TAUBE. Tryck, signerad i trycket.

4348832. ASTRI BERGMAN-TAUBE. Tryck, signerad i trycket.

Rammått ca 65 x 48 cm.

Ytslitage.
Ej examinerad ur ram.

Astri Bergman-Taube (1898–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 65 x 48 cm.

Ytslitage.
Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 179