JOHN BAUER. EFTER. Offsettryck, signerad och daterad 09 i trycket.

4348739. JOHN BAUER. EFTER. Offsettryck, signerad och daterad 09 i trycket.

Yttermått ca 44x37cm.

Ej examinerad ur ram.

John Bauer (1882–1918)

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått ca 44x37cm.

Ej examinerad ur ram.

John Bauer (1882–1918)

Antal besök: 336