KISTA tidigt 1800-tal.

KISTA tidigt 1800-tal.
43487. KISTA tidigt 1800-tal.

Furu med plant lock.Längd 144, bredd 56, höjd 44 cm.

Naturligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
43487. KISTA tidigt 1800-tal.

Naturligt slitage.

Antal besök: 859