BORDSLAMPA, Strindbergmodell, 1900-tal.

4348511. BORDSLAMPA, Strindbergmodell, 1900-tal.

Höjd 35 cm
Diameter kupa 20 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm
Diameter kupa 20 cm.

Fläckar, repor.

Antal besök: 141