BARPALLAR, 2 st, 2000-tal.

BARPALLAR, 2 st, 2000-tal.
434849. BARPALLAR, 2 st, 2000-tal.

Stomme av metall. Stoppad sits. Klädsel av mocka. Höjd ca 79 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 367