MATSERVIS, 59 delar porslin, Eschenbach Bavaria 1960-tal.

434843. MATSERVIS, 59 delar porslin, Eschenbach Bavaria 1960-tal.

Grå dekor.
Bestående av
11 middagstallrikar,
12 sopptallrikar,
13 lunchtallrikar,
12 assietter,
6 uppläggningsfat i olika storlekar,
skål,
karott med lock,
såsskål på fat,
kanna.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grå dekor.
Bestående av
11 middagstallrikar,
12 sopptallrikar,
13 lunchtallrikar,
12 assietter,
skål,
karott med lock,
såsskål på fat,
kanna.

Gott bruksskick.

Antal besök: 1 525